ucuz takipçi satın al
İnstagram

İnstagram Kapanan Hesapları Açma

Selamlar arkadaşlar uzun zamandır benden istediğiniz kapanan instagram hesabını nasıl açarım diye sorunuzun cevabını sonunda yeniden veriyorum.

İlk önce taklitten kapanan hesapların açılması çok zordur ama yazdığınız açıklama ve forum adminlerini inandırma olasılığınız yüksek ise hesabınızın açılma oranıda yüksektir.

Forumlarımızı doldurmak için ilk önce VPN ile Almanya’ya bağlanıyoruz. (Bu önemli.)

Ardınan verdiğim 3 formu hesabınıza göre dolduruyorsunuz. İlk forum ile başlayalım.

Tıkla ve foruma git. TIKLA

Forumu kendi hesabınıza göre doldurun ve bir tc kimliğinizi yüklüyorsunuz. Burda önemli husus “Hangi ülkeden yazıyorsunuz” Bunu almanya yapın. Ardından doldurun ve gönderin.

2. Forumumuz Tıkla git. TIKLA Bu forumda da birtane TC kimlik fotonuz ve hangi ülkeden yazıyorsunuza Almanya yazınız. Ardından VPN ile gönderiniz.

İnstagram 59 formu

3. Forumumuz Tıkla git TIKLA Yine diğer forumlarımız gibi bunu da vpn ile dolduruyoruz. Vpn ile Almanyaya bağlanmamız lazım.

Verdiğim 3 forumu da VPN ile Almanyaya bağlanıp doldurmanız lazım aksi takdirde hata alacaksınız, verdiğim 3. forumda açıklama kısmına ne kadar hesabınızın taklitten kapanmadığını adminlere inandırmanız lazım. 3. forum bizim dönüm noktamızdır.

Forumları doldurduktan sonra yaklaşık 3 saat içinde mailinize kod gelecektir. Kodu 2 eliniz tutarak çekip maile yanıt olarak göndermeniz gerekmektedir bu durumdan sonra beklemeniz gerekmektedir.

instagram hesap kapatma

İlgili Makaleler

39 Yorum

 1. Ben mi beceremiyorum anlamıyorum ikinci ve üçüncü formları gonderemiyorum vpn Almanya’ya baglı şekilde denedim ama yapamıyorum.1. Formu gönderebildim ama herhangi bir dönüş yapmadılar

  1. Sorun sende değil 2. Ve 3. Forumlarda sanırım taklitten kapanan hesaplar kabul edilmiyor. Başka kullanıcı adı yazınca gidiyor ama taklitten kapananlar gönderilmiyor. Bende hala çaresizim anlamadım gitti

 2. Arkadaşın da dediği gibi tunnelbear vpnsi ile almanya’ya bağlandım ve bir tek birinci form gönderilebiliyor diğerlerinde eskisi gibi olan isteğiniz gerçekleştirilemedi mümkün olan en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz gibi hata meydana geliyor

 3. Açıklama kısmında translate düzgün çeviri yapmıyor almancası iyi olan biri bize de yardımcı olabilir mi?

   1. Yakup bey ne kadar denesemde işlemi gerceklestiremiyorum rica etsem bilgilerimi mail atsam benim yerime yaparmısın gerçekten buna çok ihtiyacım var

     1. BilgilerimI ve detayları mailledim.Dört gözle oradan cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim çok sağolun

     2. Yakup bey mailime bakmadınız rica etsem biraz zaman ayırıp bakabilirmisiniz

 4. Yakup bey ben dediklerinizi uyguladım ingilizce bir mail geldi kod ile fotoğraf çekinip yolladım en geç(kaç gün sürer) ne zamana hesabın açılıp açılmadığını belirten mail gelir İyi Günler 🙂

 5. Merhaba 3.formda hesabınızdan bunu yapanın siz olduğunu onaylamanız gerek diyor ilk yolladığımda dememişti ama artık diyor gönderemiyorum neden acaba

 6. “Bir Değerlendirme Talep Etmek İçin Hesabını Onayla
  Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla.” şeklinde bildirim alıyorum, çözümü nedir?

 7. Ben VPN ayarladım o diğer kullanicilara tavsiyem sekmeyi gizli sekmeden açınca oluyor kod geldi şimdi bekliyorum inşallah olur hocam ya ilginize teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu