İnstagram

İnstagram Taklitten Kapanan Hesapları Açma #2

Daha önceden silinen hesapları ve taklitten kapanan hesapları nasıl açacağınızı anlatmıştım. Hesapların kapanma nedeni günden güne değişiyor. İnstagramın yeni getirdiği güncellemeler buna neden olmakta.

İnstagram Hesabım Neden Kapandı ?

Bunun çeşitli nedenler var hepsini tabikii tek tek anlatmayacağım bilinen yöntemlere gelelim. Taklitten kapanan, İhlalden kapanan hesaplar, Fake bot hesaplardır.

Taklitten kapanan hesaplar açılması zordur fakat göstereceğim method ile deneyip açabilirsiniz. Bu yöntem facebook üzerinden instagram ile iletişime geçip instagram hesabını açmaya yarar.

İnstagram Taklitten Kapanan Hesabı Açma

Bildiğimiz gibi Facebook İnstagram ile bağlantılı ve instagramın bazı forumları çalışmadığı halde Facebook üzerinden İnstagrama iletişime geçip hesabınızı açabilirsiniz.

Vereceğim 2 Forum ile instagram hesabınızı aktif edebilirsiniz bu forumlar Facebook üzerinden İnstagram iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda botlardan yardım değil de gerçek bi insandan yardım alabilirsiniz.

  1. Forum Tıkla Ve Git (ALTERNATİF LİNK)

Daha önceden doldurduğumuz gibi Adınız Soyadınız, Telefon, Eposta ve açıklama kısmını doldurup gönderiyoruz.

Yukarıdaki gibi hesap biglilernizi doldurun olabildiğince hesabınız hakkında açıklama ve kimseyi taklit etmediğinizi açıklayın. Ardından gönder butonuna tıklayarak gönderiniz.

Veeee Forumu doldurup gönderdik. Ardından mailimize gelen eposta ile gerekli adımları uygulayarak hesabınızı aktif edebilirsiniz.

2. Forum Tıkla Ve Git (ALTERNATİF LİNK)

Hemen yine biglilerimizi girip forumu doldurup gönderiyoruz.

Ardından gönder butonuna tıklayarak formu gönderin ve mailinize gelen adımları uygulayıp hesabınızın açılması bazen 3 gün bazen 1 hafta sürebiliyor, Covid19 yüzünden bu durum uzayabiliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

10 Yorum

  1. Merhaba yakup bey kronik bir şekilde yeniden “İsteğin Gerçekleştirilemedi
    Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz” karşıma çıkıyor pcden vpn ile almanyaya bağlanarak denedim ve ilk form hiçbir yerden gönderilemediği gibi bu şekilde de gönderilemiyor lütfen yardımcı olur musunuz haftalardır uğraşıyorum

  2. Bende de aylardır böyle denemediğim yöntem başvurmadığım yol kalmadı. Akla gelebilcek gelmeyecek her türlü şeyi denedim piyasada ki kendi yöntemlerim dahil herşey. Instagram artık bu işi ticarete dökmüş durumda yada bazı fırsattan istifade eden Forum yöneticileri çoğu diyebiliriz. Piyasadaki üç beş medya desteği olanlar para karşılığı açmakta Medya Desteği üzerinden meblalarda dolar üzerinden yüksek miktarlar. Artık burdan Instagramın adminlerinin ekmeği ne bilmiyorum ama bu nerden baksan 1 1.5 senedir aynı ya Türkiye deki hesaplara karşı garezleri var yada tam üstte anlattığım muhhabbet dönüyo artık yapıcak birşeyim de kalmadı ne denediysem olmadı.

      1. Yakup Bey sizlere teşekkür ederim yardımcı olmaya çalışıyosunuz ancak VPN, farklı browser, emulatör Burp suite ile tünelleme yapıp giden verileri dahi değişitirip denedim ancak formlar hiç bir şekilde gönderilmiyor.

  3. Hâlâ formlar hata veriyor düzelmeyecek bir durum mu bu? Lütfen bilen biri yardımcı olabilir mi 3 aydır birçok yolu denedim. Eğer böyle kalacaksa bilelim ya da parayla dahi açtırabilen varsa ulaşsın. İnsanlara zarar vermek için hesaplarını taklit ederek kapattırmak da kul hakkıdır eninde sonunda o hak alınacaktır. Anılarımız gidiyor sizin o çocuk oyuncağı gördüğünüz bot takipçilerle kapattırdığınız hesaplarda. Sırf para için hiç tanımadığınız insanlara zarar vermeye çalışmak da sosyal medya mafyacılığı. 3 aydır araştırıyorum umarım burası gerçekten sorunumuzu çözebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu